دوره آموزشی ویژه کارشناسان فنی فروشگاههای سموم و کود در استان خوزستان

برگزاری دوره آموزشی ویژه کارشناسان فنی فروشگاههای سموم و کود در استان خوزستان.
 

اطلاعیه


قابل توجه کلیه فروشندگان سموم نباتی و کود شهرستان بهبهان


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان خوزستان درنظر دارد با همکاری مدیریت حفظ نباتات استان خوزستان براساس یک برنامه هماهنگ در راستای به روزآمد نمودن دانش کارشناسان فنی فروشندگان سم و کود سراسر استان اقدام به برگزاری یک دوره آموزشی 16 ساعته نماید.

این برنامه از تاریخ 1392/03/30 هر هفته به مدت 4 ساعت در روزهای پنجشنبه صبح از ساعت 9 الی 13 برگزار میشود. روز آخر به علت تداخل با ماه مبارک رمضان در روز جمعه 14 تیرماه برگزار خواهد شد.

تذکر مهم :
با توجه به اینکه ارائه هرگونه خدمات ، مجوزهای صدور پروانه ، بهره برداری ، تمدید پروانه منوط به گذراندن این دوره و ارائه گواهی آن در هنگام دریافت خدمات میباشد لذا مقتضی است جهت ثبت نام و شرکت در این دوره حداکثر تا تاریخ دوشنبه مورخ 1392/03/27 با مراجعه و ثبت نام به سازمان نظام مهندسی استان واقع در بلوار گلستان - بعد از ساختمان 5طبقه آب و برق روبروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز مراجعه نمایند.


شرایط شرکت در دوره :
1-عضویت در سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان .
2-دارا بودن کارت عضویت معتبر تا پایان 1392 .
3-دارا بودن پروانه اشتغال از سازمان نظام مهندسی .


مدارک لازم :
1- کپی کارت نظام مهندسی معتبر .
2- کپی کارت ملی .
3- 2 قطعه عکس 4 × 3  .
4- فیش هزینه دوره  .


هزینه دوره :
براساس برآورد حداقلی مبلغ 1/950/000 ریال برای هر نفر خواهد بود که در زمان ثبت نام شماره حساب اعلام و اخذ خواهد شد.


آخرین مهلت ثبت نام 1392/3/28 میباشد.

 

 

/ 1 نظر / 25 بازدید
گروه زبان ارشد

لغات پرکاربرد زبان ارشد گروه زبان ارشد پس ار بررسی آزمون های ارشد سالهای گذشته بانکی از لغات پرکاربرد زبان ارشد را گردآورده است. پس از بررسی این لغات و تعداد تکرار آنها می توان گفت نزدیک به 50 درصد از لغات زبان عمومی ارشد هر ساله به طور مستمر تکرار می شوند و داوطلبان آزمون های ارشد تنها با مطالعه این مجموعه لغات که تعداد آنها از 1000 لغت بیشتر نیست قادر به پاسخگوییبه درصد بسیار قابل قبولی از سوالاتزبان عمومی ارشد خواهند بود. این لغات در قالب جزواتی پیشرفته به همراه مشاوره نحوه استفاده از جزوات و آمادگی برای آزمون به داوطلبان از سوی گروه زبان ارشد ارائه خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده نمونه جزوات و فعالیت های گروه زبان ارشد به سایت این گروه www.ENarshad.ir مراجعه فرمایید و یا با شماره 09393926423 تماس حاصل فرمایید.