آزمون ادواری رشته آبیاری و جنگلداری

 به اطلاع کلیه اعضاء سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان گرایشهای آبیاری و جنگلداری میرساند براساس مصوبه مورخ اول آبان ماه 1382 شورای محترم مرکزی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور درخصوص آزمون ادواری سازمان (آزمون مطرح در آیین نامه رتبه بندی اعضاء سازمان) با توجه به هدف آزمون که تشویق اعضاء به مطالعه و افزایش اطلاعات علمی و فنی مرتبط با تخصص و شغل آنان میباشد، صورت گرفته و در اجرای آن نتایج، نظرخواهی ها و مطالعات انجام شده دردورههای قبلی منظور گردیده است .

اعضاء محترم سازمان در صورت تمایل به شرکت در این آزمون که بصورت  openbook برگزار میشود جهت دریافت سوالات و پاسخنامه سوالات میتوانند از تاریخ انتشار این اطلاعیه به دبیرخانه سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان و یا رابطین سازمان در شهرستانها و یا در صورت داشتن اشتراک به فصلنامه شماره 40 سازمان مراجعه نمایند.

در صورت اخذ نمره قبولی 60 از 100 در این آزمون در تشخیص صلاحیت و رتبه بندی دارای امتیاز خواهد بود.

مهلت تحویل پاسخنامه های این آزمون تا پایان وقت اداری مورخ 1392/9/30 میباشد. شرکت کنندگان بایستی همراه پاسخنامه فیش به مبلغ 90000ریال (نه هزارتومان) به حساب شماره 153422019 نزد بانک کشاورزی قابل پرداخت در تمام شعب بنام سازمان نظام مهندسی تحویل نمایند.

 

لطفا جهت دانلود فصلنامه اینجا کلیک نمایید.

 

/ 1 نظر / 32 بازدید
ریحان

دقت کردین: انسان درختا رو قطع میکنه و با اون کاغذ میسازه و روی کاغذ مینویسه: درختان را قطع نکنید... [سوال]