بیانیه سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی بمناسبت روز مهندسی

بسمه تعالی
همکاران عزیز و اعضاء محترم سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور
پنجم اسفندماه روز بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی و روز مهندسی را به جامعه بزرگ متخصصین کشاورزی و منابع طبیعی و همکاران سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در سراسر کشور عزیزمان تبریک و تهنیت عرض می نمایم. همانگونه که تمدن کهن ایران زمین با دانشمندان بنام خود در دنیا خوش درخشیده در حال حاضر نیز توانمندی ، خلاقیت و پشتکار مهندسین و متخصصین کشورمان سربلندی و افتخار را برای ایران اسلامی به رشته تحریر درآورده است.
بی شک وجود ۲۱۰ هزار مهندس دانش آموخته متعهد و متخصص کشاورزی به عنوان اعضای سازمان پشتوانه ای برای دستیابی به اهداف پیش بینی شده سازمان در رویکرد مهندسی سازی فعالیتها در عرصه تولید محصولات کشاورزی و تامین امنیت غذایی است.
دانش آموختگان و مهندسان کشاورزی و منابع طبیعی با جامه عمل پوشاندن به مهندسی سازی فرایند تولید همراه با خلاقیت و نوآوری و کاربرد دانش نوین می توانند ضریب نفوذ علم و فناوری در تولید محصولات کشاورزی را ارتقاء داده و گذر از کشاورزی معیشتی به کشاورزی تجاری را تسریع نمایند.
سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور به عنوان بزرگترین تشکل صنفی تخصصی بخش کشاورزی امیدوار است بتواند با اشاعه تفکر علمی، ارتقاء سطح دانش و مهارت اعضاء خود و گسترش فن آوریهای نوین به واحدهای تولید، در تحقق اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی ایران قدمهای موثری را بردارد. انشاءا…

احمد کبیری
رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی  و منابع طبیعی

تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۳

/ 0 نظر / 27 بازدید